15 Mayıs 2009 Cuma

30 yaş altı erkekler

30 yaş altı bir erkeğin 'sana saygı duyuyorum' deme olasılığı yoktur. Saygı meselesi 30 yaş üstünün icadıdır. 30 yaş altını 'seni seviyorum' ilgilendirir.

30 yaş altı erkeğin kadını olabilirsiniz. Ama 30 yaş üstünün fi tarihinde bir yerlerde bir kadını zaten vardır. 30 yaş üstünün 30 yaşından sonra kadını yoktur, kadınları vardır.

30 yaş altı erkeklerle bütün fantezilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Oysa 30 yaş üzeri erkekler neredeyse fantezinin kitabını yazdıklarından 'ben uçakta bile seviştim' deyip heyecanınızı kursağınızda bırakabilirler.

30 yaş altı erkeklerle 'nerede' 'ne' yiyeceğiniz sorun olmaz. Ancak 30 yaş üstü erkeklerin ya sağlık sorunları baş göstermiştir ya da zaten kilo sorunları vardır.

30 yaş altında erkeklere 'doğru bir kelime söylesene' dediğinizde size asla Rusya'nın ekonomik durumundan ya da Afganistan'dan söz etmezler.

30 yaş altı erkekler sizi gece eve seve seve bırakırlar, asla surat asmazlar. Oysa 30 yaş üstü erkekler taksi durağındaki şoförleri yıllardır tanıyordur ve sizin eve güvenle bırakılacağınızdan hiç şüphe etmezler. 30 yaş üstü erkekler bir şey istememeyi ilke edinmiştir. (İsteksizlik ve ilgisizlik işe yarar ya!)

30 yaş altı bir erkek 'seninle dans etmek istiyorum' derken 30 yaş üstü bir erkek -en iyi olasılıkla- 'dans etmek istiyorsan söyle' diyecektir.

30 yaş üstü bir erkek gözünü bile kırpmadan size seçicilikten bahsedebilir. Oysa en büyük kolleksiyoncular onlardır. 30 yaş altının kolleksiyoncu sıfatını taşıyabilecek bir birikimi yoktur.

30 yaş altı erkeklerle bilgisayarınız arasında pek ortak nokta bulamazsınız. Halbuki 30 yaş üstü deneyimleriyle bilgisayarı aratmaz. Ancak dokunduğunuzda tepki almamanız doğaldır. (Tıpkı bir bilgisayar gibi tuşlar hariç tabii ki!)

30 yaş altı erkekler size 30 yaş altı kadınların seçimlerinde neden öncelikli olduğundan, küçük kadınların yüksek duyarlılıklarından, ilişki oyunlarında kadının tecrübesiz olmasının getireceği keyiften bahsetmezler. Çünkü onlar sizinle büyüyordur ve daha fazlasından haberi yoktur. Oysa 30 yaş üstü erkekler kadının oyunu bilmemesinden hoşlanırlar. Çünkü kazanma şansları yüksektir.

30 yaş altı bir erkeği yatağa çekip televizyondan kurtarabilirsiniz. Oysa 30 yaş üstü bir erkek 'beni televizyon kurtarıyor' deme cesaretini gösterebilir.

30 yaş altı bir erkek gün boyu size cep telefonuyla mesajlar yollayabilir, mektuplar, şiirler yazabilir. 30 yaş üstü erkeğin yazdığı son şey ilk kadınında kalmıştır.

30 yaş altı erkekleri doğum kontrolünde aktif olmaya ikna edebilirsiniz ama 30 yaş üstü erkekler bunu hep sizden beklerler.

30 yaş üstü erkek mevki sahibi ciddi adamdır. Onunla sokağın ortasında bağıra çağıra kavga edemezsiniz. Hele merdivenlerden onun sırtında şarkı söyleyerek inme olasılığı hiç yoktur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder